Akce na rok 2017

By | 8.12.2016

Pro příští rok připravujeme čtyři akce. Dvě již znáte,
a sice Vrahovický bicykl, jehož druhý ročník se uskuteční 24. 6. 2017, a Drakiádu s táborákem, která bude koncem září.

Co se týká Vrahovického bicyklu, tak ke stávajícím dvěma tratím, řekněme cykloturistickým, tedy ke krátké, určené pro děti, jenž vede do Skalky a zpět
a dlouhé, pečlivě vybrané pro zdatnější cyklisty, přibude třetí. Vyslyšeli jsme požadavky některých skutečně zdatných cyklistů a připravujeme měřenou trať o délce asi 95km. Ovšem za plného provozu při dodržování dopravních předpisů. Ale co máme zkušenosti odjinud, neměl by s tím být problém.

Nově chystáme „Vrahovské hry“. Ta gramatická chyba je zatím záměrná. Uvidíme, zda zůstane. Dne 2. září 2017 o 374 let zpět a zkusíme se podívat na dějiny poněkud jinak, zábavnější formou. Jak by to možná mohlo vypadat a kdo ví, možná i vypadalo. Měly by to být hry plné zábavy a smíchu. I když součástí bude i jedna seriózní disciplína, ale o tom později.

Poslední, ale vlastně první akcí našeho spolku, neboť se bude konat již v dubnu, bude pěší turistický výlet k Čehovickému rybníku. Protože bude na jaře hodně záležet na počasí, sledujte náš facebook a naše stránky, kde včas dáme vědět. Trasa povede, jak již název napovídá, mezi poli a na místě bude domluvené občerstvení. Rádi vás na této akci přivítáme.