Category Archives: Naše Vrahovice z.s.

Nové číslo zpravodaje Naše Vrahovice

Koncem roku jsme připravili poslední číslo zpravodaje Naše Vrahovice, který jsme pak rozdávali například na Novoročním bazárku. S menším zpožděním jej zveřejňujeme i zde. Číslo si můžete i stáhnout do počítače ve formě pdf souboru zde .

Zápis programu pracovní schůzky konané dne 26.11.2015

Zápis z poslední pracovní schůzky 26.11.2015 se trochu opozdil. Zmiňovaný zápis z jednání s paní primátorkou zde bude zveřejněn později taky. Pokud by měl někdo nějaký nápad, co by šlo ve Vrahovicích zorganizovat, uspořádat, vytvořit, napište nám. Jako doprovodná fotografie je smírčí kámen ze „Špice“, kde jsme se byli podívat. 1. Informace o setkání s… Read More »

Zápis programu pracovní schůzky konané dne 29.10.2015

Zápis programu pracovní schůzky konané dne 29.10.2015 1. Rada spolku vyhodnotila dosavadní práci spolku a akce, včetně setkání zástupců města s občany Vrahovic v místní škole. Vyjádřila spokojenost s dosavadní prací včetně prezentace na veřejnosti. 2. Informace k bodu č. 11., který bude na programu pondělního jednání Zastupitelstva města Prostějova, a bude se týkat návrhu samosprávy… Read More »

Setkání se zástupci města a ty naše spolky.

Včera se uskutečnilo setkání obyvatel Vrahovic se zástupci města. Nechyběli jsme tam pochopitelně ani my, s Našimi Vrahovicemi z.s., a ani Spolek za staré Vrahovice. Nejprve musím vyjádřit dvě překvapení. Za prvé, nepřijelo jich z Prostějova málo a byli velmi dobře připraveni (to my taky) a pak za druhé, řekněme vstřícně konstruktivní nálada a chuť komunikovat. Zlý jazykové… Read More »

První číslo našeho zpravodaje

U příležitosti setkání občanů Vrahovic se zástupci města, jsme vydali první číslo našeho zpravodaje, který jsme pochopitelně nazvali podle názvu našeho spolku, „Naše Vrahovice z.s.“  Mimo úvodního slova se věnuje zejména kontroverznímu plánovanému přesunu zastávky v Trpínkách a je zde i publikován v plném rozsahu otevřený dopis Mgr. Borovského. Dále dostal prostor pan Martin Hájek,… Read More »

Program pracovní schůzky 8.10.2015

První pracovní schůzka po registraci proběhla 8.10.2015 a mimo organizačních záležitostí, spojených se založením spolku, byla hlavními tématy příprava na setkání občanů Vrahovic se zástupci města a předběžný návrh činnosti na nejbližší období. Program najdete po rozkliknutí příspěvku.

Zápis Naše Vrahovice z.s. do spolkového rejstříku

Po otevření příspěvku uvidíte kopii zápisu z krajského soubu v Brně, kterým se náš spolek dnem 29.9.2015 zapisuje do spolkového rejstříku. Tento den je tak oficiálním dnem uznání našeho spolku, i když ustavující schůze proběhla již více než měsíc před tím. Za celým vznikem bylo spousty práce, ale ještě víc nás jí nyní čeká.  

Úvodní slovo.

Vítejte na stránkách „Naše Vrahovice“, jejichž obsah spravují občané této části města Prostějova, spojení ve stejnojmenném spolku (v současné době probíhá procedurální jednání o zápisu). Tyto stránky mají jeden jednoduchý a přitom velmi obtížný úkol. Informovat o dění ve Vrahovicích a přinášet do vašich počítačů, tabletů a chytrých telefonů vždy aktuální informace. A protože všechny… Read More »