Category Archives: Nezařazené

Vrahovický bicykl 2019

Jedná se o cykloturistickou akci. K dispozici jsou dvě trati, 25km a 56km, kratší je vhodná i pro děti. Termín : 22.6.2019, startuje se individuálně od 8:00 do 10:00. Každý účastník obdrží diplom. Startovné zdarma. více v článku po rozkliknutí

Dětské hřiště u fotbalového

Rada města schválila výstavbu dětského hřiště vedle občerstvení u fotbalového hřiště. Investice již byly schváleny y nyní se vypracovává konkrétní projekt

Vrahovický silák

Vrahovický silák se koná společně s Drakiádou v neděli 16.9.2018 od 14 hodin v blízkosti hřiště Sokola Vrahovice. Další upřesnění včetně letáčku bude teď v pátek. Disciplíny budou: hod 15kg kettlebellem, hod kládou (2,60m a 36kg), přetahování lanem tříčlenných družstev, a ještě zřejmě jedno překvapení ;-).

Vrahovický bicykl2018

Vrahovický bicykl 2018 startuje 23.6. na hřišti Sokola Vrahovice, kde je i cíl. Jedná se o cykloturistickou akci, kdy se jede podle mapy a cesta není značená. Čas se neměří, každý účastník obdrží diplom. Startuje se individuálně v době od 8 do 10 hodin a startovné je dobrovolné. Dojezd se očekává do 15 hodin. Jsou… Read More »

Workoutové hřiště ve Vrahovicích. Kdo tam bude chodit?

Tak nám radní schválili výstavbu workoutového hřiště ve Vrahovicích. Bohužel opět bez toho, že by se zeptali někoho z místních. „Osobně budu raději jezdit do Kolářových sadů (fotka přiložena) a i ty tréninky, co jsem plánoval ve Vrahovicích, bude lépe dělat tam a jen občas zkusím Vrahovickou kostku, řekl Pavel Dopita, účastník letošních 22 OCR… Read More »